fbpx
PIERWSZE POZNAŃSKIE CENTRUM ESCAPE ROOMÓW

Nasze pokoje 

Live cam

Golden heist

* PRZYGODOWY
* 75 minut
* 2-6 osób
* wiek: 16+ 

Ledwo wiązaliście koniec z końcem, więc postanowiliście napaść na bank. Waszym celem jest złamanie zabezpieczeń, zrabowanie majątku i ucieczka…

Mysterious forest

* PRZYGODOWY
* 60 minut
* 2-6 osób

 

…wybranie drogi na skróty nie było najlepszym rozwiązaniem, dlatego wasza wyprawa do lasu skończyła się w najmniej oczekiwanym miejscu. Zabłądziliście a zmrok powoli zapada…

Opisy pokoi

Golden Heist

Przygodowy
75 minut
2-6 osób
średniozaawansowany
Ledwo wiązaliście koniec z końcem, więc postanowiliście napaść na bank. Waszym celem jest złamanie zabezpieczeń, zrabowanie majątku i ucieczka. Umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość oraz spryt mogą Wam w tym pomóc. Czy wszystko pójdzie zgodnie z Waszym planem?
Pokój inspirowany serialem La Casa de Papel

UWAGA ! 01.06.2020 roku  pokój przeszedł duże zmiany. 

Mysterious forest

Przygodowy
60 minut
2-6 osób
średniozaawansowany
…wybranie drogi na skróty nie było najlepszym rozwiązaniem, dlatego wasza wyprawa do lasu skończyła się w najmniej oczekiwanym miejscu. Zabłądziliście a zmrok powoli zapada. W obrębie wielu kilometrów nie ma ani jednej żywej duszy. Nagle znajdujecie coś co pozwoli wam się wydostać z pułapki, ale macie tylko godzinę zanim całkowicie się ściemni.

Pokój z niespotykanymi zwrotami akcji, przygotowany z dbałością o szczegóły, zadowoli zarówno doświadczonych graczy jak i nowicjuszy!

Rezerwacje

PARTNERZY

Kontakt

11 + 4 =

ul. Lechicka 59
Poznań