fbpx


PIERWSZE POZNAŃSKIE CENTRUM

ESCAPE ROOMÓW

Grupa CentER

Grupę CentER tworzy 5 firm z branży pokoi zagadek. Naszym wspólnym celem jest dostarczanie kreatywnej rozrywki na jak największym poziomie przy jednoczesnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
Obecnie w CentER na ul. Lechickiej 59 w Poznaniu mieszczą się 4 escape roomy, natomiast w niedalekiej przyszłości planowane jest otwarcie kolejnych pokoi.

Promocja dla członków grupy Naramowice – Sąsiedzi

Grupa CentER przygotowała specjalną ofertę dla członków grupy Naramowice – Sąsiedzi polegającą na udzieleniu zniżki 20 zł na dowolny escape room w CentER. Zniżka obowiązuje przy dokonaniu rezerwacji przez stronę internetową danego partnera.

Wybierz jeden z dostępnych pokoi i dokonaj rezerwację,  w polu komentarz wpisz „NARAMOWICE” – cena zostanie obniżona podczas płatności na miejscu.

Golden hajs

* PRZYGODOWY
* 75 minut
* 2-5 osób

Ledwo wiązaliście koniec z końcem, więc postanowiliście napaść na bank. Waszym celem jest złamanie zabezpieczeń, zrabowanie majątku i ucieczka…

Faraon

* PRZYGODOWY
* 75 minut
* 2-5 osób

Wakacje last minute w Egipcie to świetna okazja nie tylko na relaks, ale również na poznanie starożytnej cywilizacji. Podczas zwiedzania Wielkiej Piramidy przez nieuwagę uruchomiliście ukrytą zapadnię

Tajemniczy las

* PRZYGODOWY
* 60 minut
* 2-5 osób

…wybranie drogi na skróty nie było najlepszym rozwiązaniem, dlatego wasza wyprawa do lasu skończyła się w najmniej oczekiwanym miejscu. Zabłądziliście a zmrok powoli zapada…

Sekret dziadka

* FABULARNY
* 75 minut
* 2-5 osób

Wakacje u dziadków na wsi, to bez wątpienia najlepsze wspomnienia z waszego dzieciństwa. Jednak mimo wszystko zapadł wam w pamięci jeden szczegół, który do dziś nie daje wam spokoju…

Dom pogrzebowy

w przygotowaniu

Planowana premiera: styczeń 2020

In da club

w przygotowaniu

 

Opisy pokoi

Golden Hajs 

Przygodowy

75 minut

2-5 osób

średniozaawansowany

Ledwo wiązaliście koniec z końcem, więc postanowiliście napaść na bank. Waszym celem jest złamanie zabezpieczeń, zrabowanie majątku i ucieczka. Umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość oraz spryt mogą Wam w tym pomóc. Czy wszystko pójdzie zgodnie z Waszym planem?

UWAGA ! 29.05.2019 pokój przeszedł zmiany (kilka nowych zagadek oraz zmieniony wystrój)

Faraon

Przygodowy

75 minut

2-5 osób

średniozaawansowany

Jesteście na wakacjach last minute w Egipcie, korzystacie z dobrodziejstw plaży i hotelu, ale również chcecie poznać trochę historii. Podczas zwiedzania Piramidy uruchamiacie ukrytą zapadnię, przez którą wpadacie do nieznanego pomieszczenia.

Macie 75 minut na rozwiązanie wszystkich zagadek przygotowanych przez Faraona, w przeciwnym razie pozostaniecie z nim w Piramidzie na wieki…

Tajemniczy las

Przygodowy

60 minut

2-5 osób

średniozaawansowany

…wybranie drogi na skróty nie było najlepszym rozwiązaniem, dlatego wasza wyprawa do lasu skończyła się w najmniej oczekiwanym miejscu. Zabłądziliście a zmrok powoli zapada. W obrębie wielu kilometrów nie ma ani jednej żywej duszy. Nagle znajdujecie coś co pozwoli wam się wydostać z pułapki, ale macie tylko godzinę zanim całkowicie się ściemni.

Pokój z niespotykanymi zwrotami akcji, przygotowany z dbałością o szczegóły, zadowoli zarówno doświadczonych graczy jak i nowicjuszy!

Sekret dziadka

Fabularny

75 minut

2-5 osób

średniozaawansowany

Jako dzieci, będąc na wakacjach u dziadków na wsi, często widzieliście, że dziadek chodził do swojej szopy na narzędzia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że robił to w nocy, zawsze o tej samej porze, a klucz nosił zawsze w kieszeni swojego ulubionego płaszcza.

Od śmierci dziadka minęło już kilka lat, a Wy jesteście już dorośli. Jednak wciąż nie daje wam spokoju myśl co dziadek ukrywał w tej dość niepozornej szopie. Teraz gdy nikt nie pilnuje klucza, wchodzicie do środka by poznać tajemnice skrywaną przez dziadka.

 

REZERWACJE

Dokonaj rezerwacji wchodząc bezpośrednio na stronę partnera

Golden Hajs

Faraon

Tajemniczy las

Sekret dziadka

PARTNERZY

Mapa

Kontakt

10 + 8 =

ul. Lechicka 59
Poznań